НА Рівненщині розпочалося навчання майбутніх диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів

Віднедавна на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС у Рівненській області розпочалося навчання зі студентами за посадою «радіотелефоніст» пожежно-рятувального підрозділу. 

авчальний курс триватиме 9 тижнів. За цей час досвідчені фахівці Служби порятунку «101» мають навчити слухачів організації зв’язку в органах та підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту; порядку прийому, реєстрації та аналізу повідомлень про пожежі, аварії, стихійні лиха тощо; взаємодію з іншими оперативними службами та організацію оперативного збору інформації  про виникнення надзвичайної ситуації; тактико-технічні характеристики засобів зв’язку, а також нормативну документацію оперативно-диспетчерської служби.

Особливу увагу викладачі навчального пункту приділяють відпрацюванню студентами алгоритмів дій радіотелефоніста щодо якісного інформування населення при зверненні у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Використовуючи методи активного навчання слухачів, фахівці ДСНС навчають майбутніх диспетчерів приймати швидкі та обґрунтовані рішення і чітко доводити інформацію.

«Від професійної майстерності диспетчерів Служби порятунку значною мірою залежить як вчасно та якісно отримають допомогу люди, що опинилися у скрутній ситуації. Тому підготовці фахівців даної групи наші офіцери-викладачі приділяють посилену увагу», - відмітив начальник ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

ГУ ДСНС України в Рівненській області
Рівненщина,навчання,деспетчери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі