• Головна
  • Поради щодо правильного вибору монітора пацієнта в Рівному
Новини компаній
10:44, 1 червня 2016 р.

Поради щодо правильного вибору монітора пацієнта в Рівному

Новини компаній

Щороку виробники медичної техніки радують новими вдосконаленими новинками, які дозволяють полегшити життя пацієнту. Одним з таких пристосувань є монітор, але що ж це за пристрій і для яких цілей його використовують?

Що собою являє монітор пацієнта?

Монітор пацієнта - це медичне обладнання, яке дозволяє вести контроль всіх параметрів життєдіяльності важкого хворого, який знаходиться в реанімації після важких травм або оперативного втручання. На сьогоднішній день монітори є в кожній лікарні в реанімаційних палатах, так як з їх допомогою лікар може повністю контролювати всі параметри життєдіяльності важкого хворого і стежити за будь-якими змінами в його стані: рівні тиску, пульсу, роботи серця, температури тіла і багатьох інших показників. Цей прилад допомагає стежити за хворим, якщо поруч не може постійно перебувати лікар реаніматолог.

Монітор може бути укомплектований додатковими елементами:

вбудовані акумулятори;

термопринтером;

датчиками неінвазивного артеріального тиску;

датчиками вимірювання частоти пульсу;

датчиками температури тіла;

частоти дихання;

пульсоксиметром;

капнографом;

декількома відведеннями ЕКГ і іншими.

Це медичний пристрій оснащується рідкокристалічним екраном, на якому відображаються одночасно всі показники, саме завдяки цьому вдається вчасно зафіксувати будь-яка зміна в організмі, при необхідності провести реанімаційні заходи і фіксувати всі необхідні дані, які в подальшому допоможуть скорегувати терапію.

На які моменти звернути увагу при виборі монітора?

Купівля монітора - це дуже важливий крок, адже необхідно вибрати кращий, який дозволить стежити за кожним навіть самим найменшим зміною в стані хворого, адже невеликий стрибок тиску або пульсу може бути важливим моментом в подальшому лікуванні. Сьогодні багато виробників пропонують монітори, і кожен з них відрізняється своїми функціями. У лікарнях в основному представлені бюджетні моделі, які не володіють усіма необхідними датчиками. А якщо родичам хворого пропонують самостійно придбати монітор, то потрібно правильно оцінити, які функції він повинен виконувати, щоб дати можливість хворому в важкому стані в короткі терміни повернутися до вже звичного способу життя. Вибираючи монітор, зверніть увагу на такі характеристики:

Надійність і довговічність. Монітор повинен бути в першу чергу дуже надійним, щоб не дав збій в найвідповідальніший момент. В основному виробники дають гарантію на свою продукцію від 10 і до 15 років. Але в даний час дуже багато монітори швидко виходять з ладу, тому купувати їх краще в спеціалізованих магазинах, таких як в місті Рівне, де кожна техніка має гарантію і в будь-який момент її можна буде замінити.

Переконайтеся, що монітор без збоїв навіть в складних умовах: якщо у пацієнта поганий кровообіг, велика кількість мокротиння, яка забиває органи дихання, вібраціях, різких перепадах температури і атмосферного тиску.

При виборі потрібно звернути увагу на додаткові комплектуючі. Їх може бути дуже багато. Кожен з них дозволить визначити той чи інший параметр: тиск, температуру, пульс і інше.

products.3000.1.b

Купувати монітор краще в таких магазинах, як у Рівному, так як там консультанти допоможуть зробити найкращий вибір, а це дуже важливо для хворого у важкому стані. Саме від даних монітора іноді залежить загальний стан пацієнта та підбір його лікування, тому на цьому приладі економити не потрібно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...