![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:03, 22 червня 2016 р.
На Рівненщині дерево впало на житловий будинок
20 червня о 19-й годині до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в селі Слобідка Острозького району внаслідок сильного вітру на житловий одноповерховий будинок впало старе дерево.
На допомогу селянам негайно виїхало відділення рятувальників 17-ї державної пожежно-рятувальної частини з міста Острог. На місці працівники ДСНС з’ясували, що ніхто з людей не постраждав, проте дерево частково пошкодило дах і горище житлового будинку. За допомогою бензопили та лебідки рятувальники оперативно провели розрізання стовбура і гілок та звільнили будинок пенсіонерки 1937 р.н. від поваленого дерева.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...