![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
23:07, 21 червня 2016 р.
На Здолбунівщині травмувалися мопедист і його неповнолітня пасажирка
Учора, 20 червня, близько 17 години у селі Буща сталася дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення мопеда «Alfa» із автомобілем «Volkswagen» постраждали двоє осіб.
Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що водій мопеда «Alfa ZS50F», 20-річний житель Бущі, не вибрав безпечної швидкості руху на заокругленій ділянці дороги, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із мікроавтобусом «Volkswagen Т4» під керуванням 55–річного односельця.
У результаті ДТП 16-річну жительку Бущі, пасажирку мопеда, госпіталізували у травматологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, де у неї діагностували відкритий перелом ноги. Мопедист отримав травми, забої грудної клітки і передпліччя. Водій мікроавтобуса не постраждав.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...