• Головна
  • Розпочала роботу Громадська приймальня ДАБІ
20:05, 16 червня 2016 р.

Розпочала роботу Громадська приймальня ДАБІ

Сьогодні, 16 червня розпочала свою роботу Громадська приймальня Держархбдінспекції - сервіс, який об’єднав в собі низку функцій щодо комунікацій державної установи з громадянами.

У відкритті Громадської приймальні взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

Громадська приймальня ДАБІ прийматиме письмові та електронні звернення громадян; запити на отримання публічної інформації; дзвінки на Гарячу лінію Інспекції 0 800 210 011; надаватиме роз’яснення щодо функцій та послуг Держархбудінспекції; консультуватиме щодо отримання місцевими громадами функцій держархбудконтролю.

«Держава створює людям зручні умови, зосередивши ключові комунікаційні питання галузі в одному місці. Тепер люди не блукатимуть кабінетами посадовців, а зможуть одразу вирішити усі питання. Відкриттям громадської приймальні ДАБІ ми досягаємо важливого принципу децентралізації: влади на відстані витягнутої руки. ДАБІ засвідчує власним прикладом, що тут працюють люди – для людей, а не бюрократи для населення», - підкреслив Геннадій Зубко. 

«Усі питання, які стосуються комунікації з громадянами, зосереджені в одному місці, - повідомив Олексій Кудрявцев. – Наше завдання – зробити так, щоб людина отримала чітку й інформативну відповідь на своє звернення і в неї не було більше потреби звертатися повторно».

За його словами, окремою важливою функцією Громадської приймальні є консультування місцевих громад щодо процесу децентралізації держархбудконтролю.

«Представники громади отримають вичерпну інформацію про те, як перебрати на себе нові містобудівні повноваження, які організаційні етапи слід пройти на цьому шляху, як правильно підібрати кадри. Таке консультування суттєво пришвидшить процес отримання органами місцевого самоврядування повноважень держархбудкуонтролю», - наголосив Олексій Кудрявцев.

Відкриття Громадської приймальні Держархбудінспекції – важливий крок в налагодженні діалогу між державою та громадянами. ДАБІ демонструє, що здатна чути думку громади й оперативно реагувати на її запити.

Громадська приймальня ДАБІ працюватиме за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-а, щоденно (крім вихідних) з 9:00 до 18:00, по пятницям – з 9:00 до 16:45. Обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #ДАБІ #громадська приймальня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...