![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
19:07, 16 червня 2016 р.
Зловмисника, який обікрав Свято-Воскресенський собор у Рівному,взяли під варту
Оперативники Острозького відділу поліції затримали на «гарячому» 29-річного місцевого жителя, коли той виносив чуже майно із будинку. Як з’ясувалося згодом, саме він причетний і до крадіжки із Свято-Воскресенського собору Рівного. Зловмисник зараз перебуває під вартою.
Нагадаємо, що у ніч на 30 вересня торік невідомі особи проникли через вікноу храм, де на той час велися ремонтні роботи. Про те, що у соборі побували непрохані гості, виявив настоятель та одразу повідомив до поліції.
![Зловмисника, який обікрав Свято-Воскресенський собор у Рів..., фото-1 Зловмисника, який обікрав Свято-Воскресенський собор у Рівному,взяли під варту, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Правоохоронці встановили, що зловмисники по будівельній риштовці дісталися до вікна, через яке і проникли всередину будівлі.
За фактом скоєння крадіжки з проникненням у приміщення поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України та розпочали пошуки зловмисника.
У ході досудового розслідування працівники поліції з’ясували, що злодії викрали орієнтовно півтори тисячі гривень пожертв та церковне майно. Загальна сума спричиненого збитку становить майже десять тисяч гривень.
![Зловмисника, який обікрав Свято-Воскресенський собор у Рів..., фото-2 Зловмисника, який обікрав Свято-Воскресенський собор у Рівному,взяли під варту, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завдяки проведеним слідчим та розшуковим заходам рівненські оперативники встановили особу, причетну до крадіжки. 29-річного жителя Острога правоохоронці місцевого відділу поліції затримали, коли той «господарював» у чужому будинку. Зловмисник уже встиг прихопити із собою електром’ясорубку, електрообігрівач, тюнер, бензопилу, золотий перстень і продукти харчування.
Чоловік зізнався у скоєному злочині в Рівному, як за допомогою мотузки та риштування заліз через вікно до храму, а викрадені кошти тієї ж ночі витратив у магазині автозаправки. До того ж затриманий неодноразово був судимий за крадіжки та грабежі та нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.
Поліцейські повідомили про йому про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою. За свої чергові злочинні діяння він може поплатитися шістьма роками свободи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...