Що мають знати рівняни про оподаткування вживаних транспортних засобів?

З метою стимулювання розвитку ринку вживаних товарів Законом України від 12.04.2016 року №1084-VIII внесено зміни до ст.189 Податкового кодексу України щодо особливостей визначення бази оподаткування ПДВ в разі постачання товарів/послуг в окремих випадках.

Зміни стосуються порядку оподаткування платників ПДВ, що провадять підприємницьку діяльність з постачання вживаних товарів (комісійну торгівлю), зокрема, з продажу вживаних транспортних засобів.

Так, з 1 червня 2016 року вживаними товарами вважаються товари, що були в користуванні не менше року та придатні для подальшого користування у незмінному стані чи після ремонту, а також транспортні засоби, які не підпадають під визначення нового транспортного засобу.

Новими транспортними засобами вважаються:

а) наземний транспортний засіб - той, що вперше реєструється в Україні відповідно до законодавства, не був зареєстрований в інших державах та при цьому має загальний наземний пробіг до 6000 кілометрів;

б) судно - те, що вперше реєструється в Україні відповідно до законодавства, не було зареєстровано в інших державах та при цьому пройшло не більше 100 годин після першого введення його в експлуатацію;

в) літальний апарат - той, що вперше реєструється в Україні відповідно до законодавства, не був зареєстрований в інших державах та при цьому його налітаний час до такої реєстрації не перевищує 40 годин після першого введення в експлуатацію. Налітаним вважається час, який розраховується від блок-часу зльоту літального апарата до блок-часу його приземлення.

ГУ ДФС у Рівненській області
Рівненщина,опадаткування.автомобілі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі