• Головна
  • Рівненська ОДА запроваджує он-лайн обслуговування громадян
21:01, 14 червня 2016 р.

Рівненська ОДА запроваджує он-лайн обслуговування громадян

Вже з липня мешканцям області не потрібно буде стояти в чергах, щоб подати або отримати довідку чи ліцензію.

Вони це зможуть зробити через Інтернет – завдяки електронній системі послугIGOV.

Під час презентації системи голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко наголосив, що впровадження системи IGOV дозволить мешканцям області швидко та без особистого відвідування кабінету посадовця отримувати ті чи інші довідки та послуги.

Це значно зменшує особистий вплив посадовця на отримання того чи іншого документу.

«Я переконаний, що система IGOV значно спростить наше спілкування з громадянами, а також продемонструє готовність посадовців працювати по іншому, залучаючи кращі європейські практики. Сьогодні я налаштований, аби обласна адміністрація перестала бути символом влади в радянському розумінні цього слова і перетворилася на зручний та оперативний сервісний центр», - зазначив голова ОДА.

Тож після презентації системи Олексій Віталійович доручив керівникам управлінь та департаментам ОДА визначитися з відповідальними особами в кожному структурному підрозділі та з переліком послуг, які з липня будуть надаватися окрім особистого звернення ще й в системі IGOV.

«У цілому дана система дозволяє органам влади надавати близько 200 послуг. Однак в нас в області частину цих послуг вже надає ЦНАП. Тож я прошу кожного керівника відповідально підійти до цього питання та самостійно проаналізувавши повний перелік послу й визначити які з них ми зможемо надавати в он-лайн режимі», - підкреслив Олексій Муляренко.

Наразі якраз триває аналіз та відбір таких послуг. А вже з липня Рівненська ОДА приступить до роботи в он-лайн режимі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #ОДА #он-лайн обслуговування #громадяни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...