• Головна
  • На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти
19:02, 14 червня 2016 р.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти

Цивілізоване суспільство починається з визнання найвищою соціальною цінністю людини з притаманними їй правами і свободами, що закріплено у статті 3 Конституції України та є фундаментальною засадою нашої держави. За умовами тримання людини в місцях позбавлення волі міжнародна спільнота та громадськість країни можуть зробити висновки про стан дотримання в країні прав і свобод людини та громадянина, гуманізації суспільства. Адже особи, які відбувають покарання, позбавлені волі, а не інших громадянських прав та гідності.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-1

Керуючись цим постулатом, керівництво управління ДПтС України в Рівненській області та Катеринівської виправної колонії (№46) вживає системних та послідовних заходів щодо приведення умов тримання засуджених у відповідність до вимог законодавства та міжнародних стандартів.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-2

Знаковим результатом цієї роботи стало урочисте відкриття 10 червня 2016 року нового приміщення відділення соціально-психологічної роботи №2 Катеринівської виправної колонії (№46).

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-3

Дана будівля була законсервована та потребувала капітального ремонту і лише наполеглива і самовіддана праця персоналу та засуджених протягом декількох років принесла свої позитивні плоди.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-4

Участь в урочистій події взяли начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області Олександр Адамець, заступники начальника управління, голова спостережної комісії при Сарненській райдержадміністрації Назарець І.П., секретар спостережної комісії Набухотний Р.Г., начальники пенітенціарних установ області, заступники начальників установ з соціально-виховної та психологічної роботи.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-5

Благородна справа розпочалася з благословіння настоятелем Свято-Катеринівського храму ієреєм Сергієм.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-6

Відкривали відділення традиційним перерізанням червоної стрічки. Просторі світлі житлові та побутові приміщення відділення оздоблені сучасними будівельними матеріалами та забезпечені усіма необхідними меблями та інвентарем для повноцінного проживання засуджених. Великі вікна з теплозберігаючих склопакетів забезпечують належне природне освітлення й доступ повітря. Позитивних емоцій додають світлі та м’які тони в кольоровому оформленні стін спального приміщення. Належно обладнана кімната виховної роботи. У кімнаті для прийому їжі встановлено сучасні меблі та кухонне обладнання. В кімнаті для умивання забезпечено подачу гарячої води. Передбачено необхідні приміщення для сушіння одягу, зберігання особистих речей, забезпечення побутових потреб.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-7

У коридорі та житлових приміщеннях відділення на стендах розміщена різноманітна інформація про права засуджених, зокрема, контактні дані низки правозахисних організацій, державних органів, відомості щодо процедури умовно-дострокового звільнення та помилування, основні положення процедури звернення до Європейського суду з прав людини. Змістовним також є історико-пізнавчальний розділ наочної інформації.

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-8

«Сьогоднішня подія – результат спільної наполегливої праці персоналу установи та управління. Позитивні зміни щодо покращення умов тримання засуджених у даній установі – не випадковість, і не данина модним тенденціям, а результат щоденної кропіткої роботи, яка ґрунтується на свідомому внутрішньому переконанні», - прокоментував начальник управління Олександр Адамець.   

На Рівненщині колонії підганяють під Європейські стандарти, фото-9

Введення в дію нового відділення відділення СПС - черговий крок по наближенню умов тримання та пенітенціарної системи вцілому до вимог Європейських стандартів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #колонія #Катеринівка #відкриття #Європейські стандарти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...