Названо імена молодих учених Рівненщини, які отримають обласну премію

П’ятеро молодих учених, у тому числі й колектив науковців, стали лауреатами обласної премії. Відповідна комісія обрала їхні наукові доробки серед переліку, який було подано на розгляд. Усього на здобуття грошової винагороди за заслуги та досягнення у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок було 14 претендентів. Найбільше наукових робіт представили молоді вчені з МЕГУ ім.акад. С.Дем’янчука, НУВГП та РДГУ.

Названо імена молодих учених Рівненщини, які отримають обласну премію, фото-1

«Нам було непросто обрати найкращі з кращих. Адже кожна наукове дослідження, яке надійшло до нас вже було ретельно відібране у кожному ВНЗ. Тематика робіт різноманітна – від досліджень в галузі машинобудування до історичної проблематики. Під час відбору ми намагались аби преміанти продемонстрували важливість своєї роботи для розвитку Рівненщини», - зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Названо імена молодих учених Рівненщини, які отримають обласну премію, фото-2

Під час таємного голосування освітяни та представники ВНЗ області обрали п’ятеро кандидатів, які отримають грошову винагороду у розмірі семи тисяч гривень за свою наукову працю.

Названо імена молодих учених Рівненщини, які отримають обласну премію, фото-3

Претенденти на призначення обласних премій молодим ученим:

1.​ Дейнека Катерина - Технічний коледж НУВГП- «Дослідження та створення енергозберігаючого автоколивного процесу тонкого подрібнення твердих матеріалів»

2.​ Крайчук Сергій –РДГУ – «Прогнозування сейсмостійкості наземних споруд під час вибухів циліндричних зарядів із застосуванням комп’ютерних технологій»

3.​ Олієвська Мирослава- МЕГУ ім.акад. С.Дем’янчука – «Фінансування відтворення людського капіталу в регіонах України»

4.​  Іванчук Наталія – НУ «Острозька академія»- «Економіко-математичне моделювання процесів тінізації фонду оплати праці підприємств в Україні»

5.​ Мороз Микола та Рудик Богдан – НУВГП- «Синтез та дослідження фізико-хімічних властивостей макро- та нанорозмірних напівпровідникових суперіонних сплавів»

Прес-секретар управління освіти і науки
Рівненщина,учениці,обласна премія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі