• Головна
  • На Рівненщині переселенці вчилися шукати інформацію та отримувати адмінпослуги через Інтернет
15:07, 14 червня 2016 р.

На Рівненщині переселенці вчилися шукати інформацію та отримувати адмінпослуги через Інтернет

Внутрішньо переміщені особи, які проживають на Рівненщині, навчилися користуватися сучасними інструментами пошуку інформації та отримання адміністративних послуг. Майстер-клас для них на цю тему провели 12 червня в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці фахівці РОГО «Комітет виборців України».

Так, на початку керівник правових програм Рівненського КВУ, адвокат Микола Глотов розповів про сучасні он-лайн можливості пошуку інформації, яка необхідна, щоб реалізувати свої права. Й одразу після короткої лекційної розповіді учасники майстер-класу приступили до практичної роботи. Вони ознайомилися з можливостями Кабінету електронних сервісів. Зокрема, переселенці вчилися шукати потрібну інформацію в реєстрах власності, транспортних засобів, юридичних осіб і ФОП, нотаріусів, працювати із системою електронних торгів арештованим майном і публічною кадастровою картою та інше.

 

На Рівненщині переселенці вчилися шукати інформацію та отримувати адмінпослуги через Інтернет, фото-1


Директор РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький говорив про механізм електронного цифрового підпису і про можливості отримання послуг та інформації, які відкриває його наявність в особи. Він навів приклади подачі документів щодо початку будівельних робіт до органів архітектурно-будівельної інспекції.


Про отримання гарантованої державою безоплатної правової допомоги розповідав Сергій Іллюк, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області. Зокрема, на сьогодні на Рівненщині таку допомогу переселенці можуть отримати в трьох містах: Рівному, Дубні і Сарнах. Адвокати, які співпрацюють з цими державними центрами, можуть проконсультувати і в певних випадках представити інтереси людини в судах у кримінальних, цивільних та адміністративних справах.

 

На Рівненщині переселенці вчилися шукати інформацію та отримувати адмінпослуги через Інтернет, фото-2


Майстер-клас «Використання внутрішньо переміщеними особами сучасних інструментів пошуку інформації та отримання адміністративних послуг» організований РОГО «Комітет виборців України» в межах реалізації проекту «Захист прав ВПО в Україні – правова допомога, інформаційні кампанії та цифрові інструменти». На сьогодні його реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).


Також у червні планується проведення ще одного майстер-класу для переселенців. Цього разу на тему реалізації ними своїх прав на соціальні виплати, землю та оформлення спадщини. Конкретне місце та час заходу буде анонсовано пізніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #переселенці.інтернет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...