• Головна
  • Рівнян запрошують на«Камінь-ножиці-папір»
12:32, 13 червня 2016 р.

Рівнян запрошують на«Камінь-ножиці-папір»

«Камінь-ножиці-папір» - у клубному кафе виставка сучасного мистецтва трьох авторів: Людмили Дахової, Світлани Власової, Дмитра Крахмалюка

Час проведення: середа, 15 червня 2016 р., 15.00 год.

Місце проведення: Клубне кафе «Євро-Арт» (м. Рівне, проспект Миру, 4)

Суть події. Нова експозиція під назвою «Камінь-ножиці-папір» у клубному кафе «Євро-Арт» об’єднує творчу діяльність трьох рівнян – Людмили Дахової, Світлани Власової та Дмитра Крахмалюка.

Людмила Дахова (1969 р.н.) - представник художнього середовища Рівного, що здобула міжнародне визнання. Її графічні роботи стали відомі українському глядачеві ще з середини 1990-х років. Сьогодні Людмила усе більше експериментує із кольором, заглиблюючись у таємниці підсвідомого та ірраціонального. Сюжетика її картин наповнена містичним і багатошаровим змістом, який викликає у глядача відчуття безмежності світового й космічного простору. Графічні композиційні побудови лаконічні до філігранності. Художниця, апелюючи до інтуїтивного начала в актуальному мистецтві, часто використовує комбіновану техніку із елементами аплікації, що посилює зріз потоку несвідомого осяяння.

Світлана Власова (1973 р.н.) – рівненський художник, графік, перформер, графічний дизайнер, ілюстратор, дизайнер аксесуарів та сценічного костюму, скульптор-декоратор інтер’єрів.

Сфера інтересів - сучасне мистецтво, мистецтво на грані видів і жанрів, перформенси, комінкація в творчому середовищі, обмін творчим досвідом. Активно бере участь у художньо-поетичних перформенсах, джазово-рисувальних джем-сейшенах. У сферу її колаборацій також входить Sand-art - піщана анімація. Окремим проектом є робота над власним брендом “Vlasovabijou”.

Художниця працює у станковій графіці. Виставкову діяльність розпочала у 2004-му році, відтоді за її участсті відбулось 10 персональних та групових виставок у Рівному та містах Санкт-Петербург (2008), Москва (2009), Львів (2009), численнні перформенси. Перший кураторський проект – Міжнародна виставка сучасної графіки «Новорічні орієнталії», 2016 р . Нагороди: 1 місце у Міжнародному конкурсі «Quick Picks» у номінації «Малюнок в реальному часі», м.Санкт-Петербург, 2009 р.

Дмитро Крахмалюк (1978 р.н.) – художник-аматор, скульптор-археолог, аматор-астроном. За освітою – апаратник хімічного виробництва. Вперше експонує свої роботи. Захоплюється живописом та фотомистецтвом.

Виставка триватиме по 3 липня 2016 р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #Євро-Арт #виставка #художники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...