• Головна
  • "Універсальна журналістика"-книга,яка допоможе абітурієнтам
19:04, 13 червня 2016 р.

"Універсальна журналістика"-книга,яка допоможе абітурієнтам

Цільова аудиторія навчального посібника Віталія Голубєва "Універсальна журналістика", який вийшов нещодавно, - молоді журналісти і ти, хто їх навчає. А напередодні вступу-2016 книга буде особливо корисною всім абітурієнтам, які збираються вступати на журналістику й готуються до творчого конкурсу.

У рівненському видавництві "Друк Волині" видано навчальний посібник Віталія Голубєва "Універсальна журналістика" - книгу для тих, хто робить перші кроки в журналістиці й допомагає робити їх іншим. Автор книги - "Журналіст року" в Україні серед обласних і регіональних видань, переможець творчого конкурсу Національної спілки журналістів України 2016 року. На 152 сторінках "Універсальної журналістики" містяться детальні покрокові інструкції з техніки інтерв'ю, списки джерел інформації в офлайні та онлайні, поради з самопрезентації журналіста в соціальних мережах та тайм-менеджменту в журналістиці, "лайфхаки" на щодень для журналіста мультимедійної редакції з професійної та особистої ефективності. Ці поради - результат узагальнення майже 20-річного досвіду роботи автора в журналістиці й 10-річних напрацювань у "Школі універсального журналіста", яку проводить Віталій Голубєв у різних містах для молоді, яку цікавить журналістика. А старшокласникам і студентам, які лише починають шлях у журналістиці, книга Віталія Голубєва "Універсальна журналістика" стане у пригоді й тим, що вона розкриває базові поняття з основ журналістики й містить поради з організації навчання на факультеті журналістики та побудови журналістської кар'єри. Адже в основу відповідних розділів покладено навчальний комплекс з дисципліни "Вступ до спеціальності", який Віталій Голубєв розробив за час викладання на кафедрі журналістики Національного університету "Острозька академія".

Книга Віталія Голубєва "Універсальна журналістика" буде надзвичайно корисною всім абітурієнтам, які нині готуються до вступу на спеціальність "Журналістика". Адже у ній детально і доступно подані основи роботи журналіста, і, що найголовніше, - покрокові схеми написання статті. Саме тому книга Віталія Голубєва буде незамінною для всіх абітурієнтів спеціальності "Журналістика", які нині готуються до творчого конкурсу.

Замовити книгу Віталія Голубєва "Універсальна журналістика" можна безпосередньо у автора. Звертайтесь за електронною адресою [email protected] або телефонуйте (050) 339 39 85(098) 500 47 60. Сторінка автора "В Контакте" - vk.com/golubev2305, у Facebook -facebook.com/golubev2305

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #книга #журналісти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...