![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:07, 13 червня 2016 р.
Обережно чорниці!
На ринках з’явилися перші чорниці. Їх якість перевіряють ветеринарні лабораторії, що працюють на ринках. Так от, у ягодах з Полісся (Волинь, Рівненщина) вміст радіонуклідів зашкалює.
Ягоди з Полісся (Рівненська та Волинська область) можуть мати радіонукліди, зокрема Цезій. Він, як розповідає Ганна Блонська, завідувачка радіологічного відділу Регіональної державної лабораторії ветмедицини, з часом накопичується в організмі і може, навіть, призвести до онкологічних захворювань. Дослідження показують, що вміст Цезію у ягодах з Полісся може у два рази перевищувати норму Відносно чисті ягоди зі Здолбунівського району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
07:30, 17 липня
10:02, 19 липня
24
18:03, 13 липня
37
live comments feed...