![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
19:30, 12 червня 2016 р.
Чи заборонять продаж алкоголю рівненським військовим?
На Рівненському полігоні працює чотири склади патруля для забезпечення порядку і дисципліни. Проте факти продажу і постачання алкоголю військовим продовжуються, кажуть військові.
Тим часом рівненські волонтери кажуть, що ще два роки тому вони зверталися до голови Рівненської ОДА з проханням заборонити продаж алкоголю військовим.
- Проте нічого так і не зроблено. Чому, наприклад, у Сєвєродонецьку діє така заборона, а в нас можуть лише рекомендувати? А штраф за продаж алкоголю самостійного виробництва лише 54 гривні, то жінка яка продасть дві пляшки військовим і “відібє” те, що заплптила штраф, - каже волонтер Вікторія Шинкаренко.
Щоб вирішити проблему вона пропонує розмістити інформацію про гарячу лінію військових частин, куди можна повідомляти про факти продажу алкоголю людям у військових формах.
- Такі оголошення можна розмістити у супермаркетах, магазинах, і люди будуть телефонувати повідомляти, - каже Вікторія Шинкаренко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...