![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
22:04, 9 червня 2016 р.
Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину
На базі Національного університету водного господарства і природокористування пройшов Форум «Органічна Україна 2016».
Таким чином, Рівненщина стала комунікативним майданчиком для всіх причетних до розвитку органічного землеробства – представників сільськогосподарських компаній з України, Польщі, Білорусі, Словаччини та Німеччини.
Відкриваючи Форум, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко наголосив, що інтерес до органічних продуктів у світі з кожним роком все більше зростає. А продукція без «хімії» - конкурентоспроможна на світовому ринку.
«Відмова від ГМО, антибіотиків, мінеральних добрив та хімікатів відкриває для виробників експортні можливості. Вони зможуть вийти на зовнішні ринки, де попит перевищує пропозиції», - зазначив Ігор Тимошенко.
![Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кор..., фото-1 Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Рівненській області ставку на органічне землеробство вже зробили чотири підприємства – товариства «Рівнехолод», «Любисток», «Дедденс-Агро» та «Ріттер Біо Агро».
Це тільки початок, переконаний Ігор Тимошенко. Адже, враховуючи значну кількість дрібних товаровиробників та невеликі площі сільськогосподарських угідь у їх користуванні, Рівненщина має хороші передумови для виробництва екологічної продукції.
Інтерес фермерів до органіки зростає.
![Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кор..., фото-2 Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час Форуму обговорили міжнародний досвід органічного сільського господарства, розвиток землеробства в Україні та регіонах. Також йшлося про стабільний прибуток в органічному бізнесі та важливість регіональних ініціатив на формування органічного сектору.
У рамках заходу діяла виставка органічної продукції.
Захід проходив за підтримки ЄБРР, Громадської спілки «Органічна Україна» та Рівненської ОДА.
![Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кор..., фото-3 Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кор..., фото-4 Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кор..., фото-5 Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кор..., фото-6 Прихильники землеробства без «хімії» з України та з-за кордону з’їхалися на Рівненщину, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...