![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:02, 9 червня 2016 р.
Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі
Рівненська команда жартівників «Манхеттен» стала переможцем міжнародного конкурсу.
![Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі, фото-1 Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У грецькому місті Халкідіки з 30 травня по 6 червня проходив Тиждень європейського гумору, в якому взяли участь жартівники з Естонії, Білорусі, України, Великої Британії, Німеччини, Ізраїлю, Росії та Греції.
Перемога дісталася команді «Манхеттен» (Полтава-Рівне). Третє місце виборола також українська команда у складі з рівнянами - «Отдыхаем вместе» (Хмельницький-Рівне).
Крім того, Ірину Твердохліб з команди «Манхеттен» визнали найкращою акторкою, а кубок кращого актора вручили хмельничанину Олександру Степаненку з «Отдыхаем вместе».
![Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі, фото-2 Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі, фото-3 Рівненські жартівники перемогли у міжнародному конкурсі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...