У Рівному пройде таборовий тиждень «Ми – талановиті!

Графік майстер-класів

для вихованців пришкільних таборів

у дозвіллєвих центрах

Рівненського міського Палацу дітей та молоді

Рівненської міської ради

(Таборовий тиждень «Ми – талановиті! 13.06 -16.06.2016)

                                      ДатаЧасМісце проведенняЗахідНавчальний заклад

13.06.2016

10:00 – 11:00

ПДМ,

каб. 208

(бібліотека)

​ Майданчик «Читайко» (в рамках проекту «Додай читання»

​ Відкриті читання «Свята, традиції, звичаї українського народу»

НВК №12

10:00 – 11:00

ПДМ,

каб 109

Майстер-клас «Хореографічні замальовки»

ЗОШ №11

10:00 - 12:00

СпШ №15,

каб. 205

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №28

11:00 – 12:00

ПДМ,

театр-студія

Майстер-клас «Народні забавлянки»

ЗОШ №25

11:00 – 12:00

ПДМ,

каб. 307

Майстер-клас «Мереживоплетіння»

ЗОШ №22

12:00 – 13:00

ПДМ,

каб. 316

Майстер-клас «Стрічкова техніка (нитяна лялька)»

НВК №2

12:00 – 13:30

ЗОШ №9,

каб. 27

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №23

13:30 – 15:00

ЗОШ №9,

каб. 27

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №13

14.06.2016

10:00 – 11:00

ПДМ,

каб. 208

(бібліотека)

​ Майданчик «Читайко» (в рамках проекту «Додай читання»

​ Відкриті читання «Свята, традиції, звичаї українського народу»

РГГ

10:00 – 11:00

ПДМ,

каб 109

Майстер-клас «Хореографічні замальовки»

НВК №19

10:00 - 12:00

СпШ №15,

каб. 205

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №18

11:00 – 12:00

ПДМ

каб. 207

​ Майстер-клас з успадкування традиційної музики та побутового танцю Полісся

ЗОШ №27

11:00 – 12:00

ПДМ,

театр-студія

Майстер-клас «Народні забавлянки»

ЗОШ №8

11:00 – 12:00

ПДМ,

каб. 307

Майстер-клас «Аплікація. Паперова пластика»

РГ «Гармонія»

12:00 – 13:00

ПДМ,

каб. 307

Майстер-клас «Аплікація. Паперова пластика»

ЗОШ №1 ім В.Короленка

12:00 – 13:30

ЗОШ №9,

каб. 27

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

СпШ №15

13:30 – 15:00

ЗОШ №9,

каб. 27

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

НВК №26

15.06.2016

10:00 – 11:00

ПДМ,

каб. 208

(бібліотека)

​ Майданчик «Читайко» (в рамках проекту «Додай читання»

​ Відкриті читання «Свята, традиції, звичаї українського народу»

РКГ «Престиж»

10:00 – 11:00

ПДМ,

каб 109

Майстер-клас «Хореографічні замальовки»

ЗОШ №9

10:00 - 12:00

СпШ №15,

каб. 205

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №3

11:00 – 12:00

ПДМ,

театр-студія

Майстер-клас «Народні забавлянки»

ЗОШ №24

11:00 – 12:00

ПДМ,

каб. 307

Майстер-клас «Художнє ліплення (пластилин, глина)

ЗОШ №10

12:00 – 13:00

ПДМ,

каб. 307

Майстер-клас «Художнє ліплення (пластилин, глина)

НВК №14

12:00 – 13:30

ЗОШ №9,

каб. 27

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №4

13:30 – 15:00

ЗОШ №9,

каб. 27

Майстер-клас та навчальні змагання з інтелектуальних видів спорту

ЗОШ №5

Рівненський ПДМ
Рівне,табори,програма,ПДМ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі