![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:02, 7 червня 2016 р.
У Рівненському "ПриватБанку" новий керівник
З 2013 року Рівненську та Волинську філію об'єднали в Північно-Західне регіональне управління. Ним донедавна керував Андрій Якимів. Нині на його місце призначили молодого та амбітного Юрія Войтенка.
Новий керівник банкірів родом з Полтавщини. Має дві вищих освіти. Розпочинав свою карєру із звичайного рядового кур'єра. А вже через п'ять років його запросили працювати в головне управління у Дніпропетровську.
Юрій Войтенко переконує: хоч у Рівному не так давно, проте вже полюбив це місто. Люди тут, за його словами, привітні та доброзичливі, а колектив "ПриватБанку" - висококваліфікований та досвідчений.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...