• Головна
  • Галерея європейського живопису «Євро-Арт» святкуватиме свій 5-ий день народження
09:02, 6 червня 2016 р.

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» святкуватиме свій 5-ий день народження

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» свій 5-ий день народження святкує відкриттям виставки картин художника-авангардиста Давида Бурлюка

image(1) (1)

image(1) (1)

9 червня 2016 р., 16.00 год.  галерея європейського живопису «Євро-Арт» у свій 5-ий день народження дарує рівнянам і гостям міста виставку картин неординарного художника, одного із засновників українського авангарду, футуриста трьох континентів Давида Бурлюка (1882-1967). Експозиція «Маруся, квіти і космос», що розміщена у центральному залі галереї, представляє 57 різнопланових за тематикою робіт митця. Вони презентують різні періоди творчості Давида Бурлюка і охоплюють 1910-1967 рр. Унікальні полотна характеризують широкий діапазон живописних зацікавлень художника (наїв, примітивізм, кубофутуризм, сюрреалізм, реалізм). За експозицією можна простежити еволюцію манери письма художника, за сюжетами і архітектонікою композицій зрозуміти його спосіб мислення. Серед картин привертають увагу глядачів «Маруся та червоний кінь», «Кубофутуристична композиція жінки з головою риби», «Погляд із космосу», «Зима, селянин з коровою», «Айстри на березі океану».

image(1) (4)

image(1) (4)

Виставка організована завдяки зусиллям приватних колекціонерів України.

image(2) (3)

image(2) (3)

Значення події. Ім’я прекрасного українського художника Давида Бурлюка ще за його життя було вписано в історію світового мистецтва ХХ століття. «Презентована виставка живописця «Маруся, квіти і космос» - це королівський подарунок для відвідувачів галереї «Євро-Арт», - зазначає куратор Лариса Костюк. - Адже у такому форматі картини Давида Бурлюка експонуються в Україні уперше. Вони органічно підкреслюють існування національної стилістики в українському мистецтві, яку Давид Бурлюк популяризував в Росії, Японії і США, де йому довелося творити. Сподіваємось, що роботи відомого художника допоможуть глядачам глибше зрозуміти авангардне мистецтво України і світу. Цьому сприятиме й знаменита інсталяційна тумба «Євро-Арт», на якій в калейдоскопі візуального ряду представлені цікаві сторінки життя і творчості дивовижного Давида Бурлюка».

Око_правосуддя

Око_правосуддя

На презентацію запрошені: друзі «Євро-Арт», львівські художники, мистецтвознавці та автори чисельних монографій Роман Яців (професор, проректор із наукової роботи Львівської національної академії мистецтв, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України), Юрій Ямаш (викладач кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України, художник-декоратор Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, член національного союзу театральних діячів України), а також генеральний директор Національного музею Російського мистецтва, дійсний член ІКОМОС ЮНЕСКО, член правління ГАУ, Юрій Вакуленко (м. Київ).

Виставка триватиме до 28 серпня 2016 р.

Пізнавайте мистецтво з насолодою в «Євро-Арт»!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #Євро-Арт #виставка #художник-авангардист
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...