![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:30, 4 червня 2016 р.
У Рівному дітям розповіли про професію проліцейського
Вихованці Рівненської загальноосвітньої школи №18 назавжди запам’ятають один із днів у пришкільному дитячому таборі, адже до них в гості завітали поліцейські охорони.
Діти уважно слухали розповіді поліцейських про професію, про правильну поведінку у громадських місцях, подивилися виїзд групи затримання на «тривожний» виклик.
Правоохоронці показали як користуватися поліцейським спорядженням, і малеча з неабиякою цікавістю змогла приміряти захисний шолом і бронежилет, потримати в руках зброю.
![У Рівному дітям розповіли про професію проліцейського, фото-1 У Рівному дітям розповіли про професію проліцейського, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Та найцікавішим виявилося посидіти у справжньому поліцейському автомобілі, поговорити у гучномовець і ввімкнути проблискові маячки.
![У Рівному дітям розповіли про професію проліцейського, фото-2 У Рівному дітям розповіли про професію проліцейського, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Радості не було меж! Діти робили світлини всього, що відбувалося впродовж години спілкування з правоохоронцями, а на завершення один із хлопчаків вигукнув: «Це був найкращий день у моєму житті!».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...