НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу

Національний університет водного господарства та природокористування вперше оприлюднив масштабний підсумок діяльності вищого навчального закладу упродовж 2014 -2015 років. У звіті презентовані результати діяльності університету з реалізації принципів Глобального договору ООН.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-1

«Готуючись до відзначення 100-річчя НУВГП ми зрозуміли, що нам потрібні нові ефективні інструменти діалогу з усіма діючими та потенційними співробітниками , студентами , органами державної влади. Тому це ще один крок до прозорості та відкритості нашого ВНЗ», - зазначив ректор НУВГП Віктор Мошинський.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-2

Подібний звіт, за словами його упорядників, дозволить комплексно відобразити економічну та соціальну діяльність закладу, а ще оцінити внесок НУВГП у формування потреб суспільства. У звіті детально проаналізовано фінансову діяльність ВНЗ упродовж двох років, освітній процес, партнерські взаємини, оплату та умови праці викладачів, науково-педагогічний потенціал.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-3

« НУВГП сьогодні - це один із найбільших роботодавців та платників податків у Рівному. Тому дуже важливо, що його діяльність, успіхи та досягнення будуть щороку аналізуватись та публічно висвітлюватись. Це дозволить ставати вузу відкритішим та прозорим для студентів, викладачів, бізнес-партнерів, а значить - європейським», - зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-4

НУВГП планує оприлюднювати подібну звітність кожні два роки. Ознайомитися із звітом можна на корпоративному сайті НУВГП за адресою

http://nuwm.edu.ua/publichna-informacija/socialjnij-zvit.

управління освіти і науки
Рівненщина,НУВГП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі