• Головна
  • НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу
16:02, 3 червня 2016 р.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу

Національний університет водного господарства та природокористування вперше оприлюднив масштабний підсумок діяльності вищого навчального закладу упродовж 2014 -2015 років. У звіті презентовані результати діяльності університету з реалізації принципів Глобального договору ООН.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-1

«Готуючись до відзначення 100-річчя НУВГП ми зрозуміли, що нам потрібні нові ефективні інструменти діалогу з усіма діючими та потенційними співробітниками , студентами , органами державної влади. Тому це ще один крок до прозорості та відкритості нашого ВНЗ», - зазначив ректор НУВГП Віктор Мошинський.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-2

Подібний звіт, за словами його упорядників, дозволить комплексно відобразити економічну та соціальну діяльність закладу, а ще оцінити внесок НУВГП у формування потреб суспільства. У звіті детально проаналізовано фінансову діяльність ВНЗ упродовж двох років, освітній процес, партнерські взаємини, оплату та умови праці викладачів, науково-педагогічний потенціал.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-3

« НУВГП сьогодні - це один із найбільших роботодавців та платників податків у Рівному. Тому дуже важливо, що його діяльність, успіхи та досягнення будуть щороку аналізуватись та публічно висвітлюватись. Це дозволить ставати вузу відкритішим та прозорим для студентів, викладачів, бізнес-партнерів, а значить - європейським», - зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

НУВГП вперше презентував «Соціальний звіт» за два роки діяльності вишу, фото-4

НУВГП планує оприлюднювати подібну звітність кожні два роки. Ознайомитися із звітом можна на корпоративному сайті НУВГП за адресою

http://nuwm.edu.ua/publichna-informacija/socialjnij-zvit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #НУВГП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...