• Головна
  • До місцевих бюджетів Рівненщини надійшло більше 16 мільйонів гривень
14:02, 31 травня 2016 р.

До місцевих бюджетів Рівненщини надійшло більше 16 мільйонів гривень

Лісокористувачі Рівненщини сплатили до місцевих бюджетів області більше 16 мільйонів гривень

Лісокористувачі Рівненської області за чотири місяці цього року сплатили до місцевих бюджетів 16387,9 тис. гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що на 2427 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року та на 1551 тис. грн. більше прогнозованої суми.

Як зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Олена Дімітрук, - «Рентні платежі, значна частина яких надходить до місцевої скарбниці, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери області, соціальних програм та спрямовуються на відновлення природних ресурсів. Отож представники місцевої влади мають можливість не тільки використати надходження, отримані, зокрема, від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на соціальний розвиток власних територій, але й планувати подальшу діяльність, враховуючи її стабільні надходження до бюджету».

Нагадаємо, що згідно зі ст. 256.2. Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо. До цього переліку відносяться і другорядні лісові матеріали, зокрема, заготівля живиці, кори, пнів та інших лісових матеріалів та побічні лісові користування, як заготівля дикорослих плодів, грибів, ягід, лікарських рослин, збирання лісової підстилки та заготівля очерету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...