• Головна
  • Чому рівнянам потрібно займатися спортом?
11:09, 31 травня 2016 р.

Чому рівнянам потрібно займатися спортом?

Всі ми хочемо дуже добре виглядати, і почувати себе чудово. Тому, ще з самого дитинства нас привчають слідкувати за своїм здоров’ям.

Звичайно, кожна людина багато усвідомлює про необхідність оздоровчої фізкультури, її користь на організм. Адже, за допомогою регулярних спортивних занять, вона не тільки зміцнює свої м’язи та отримує гарну фігуру, натомість, вона підвищує активність свого організму, здатність виробляти імунітет. На жаль, сучасний режим життя у більшості людей не дозволяє приділяти спорту достатнього часу. Та все ж, більшою частиною видів спорту можна займатися практично кожному, не затрачаючи багато часу.

Людину більш витривалою та здоровою, зроблять саме: ранкова зарядка, ходьба, прогулянки на велосипеді, катання на ковзанах влітку і взимку.
При правильному виконанні фізичних вправ всі імпульси, м’язи, суглоби і центральна нервова система будуть завжди в активному стані. Також активізується робота внутрішніх органів, що дає людині високу працездатність і дає відчутний приплив бадьорості. Дуже багато вправ існує, які сприяють профілактиці та лікуванню внутрішніх органів та опорно-рухового апарату.
Насамперед, головними якостями, які показують фізичний розвиток людини, є сила, швидкість, спритність, гнучкість і витривалість. Головне, що удосконалення цих якостей сприяє чудовому здоров’я, але далеко не в однаковій мірі. Вправи з обтяженнями роблять сильним, тренування з бігу на короткі дистанції допомагають стати швидким.
Тому не лінуйтесь, та займайтеся спортом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівняни,спорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...