• Головна
  • На Рівненщині фінішувала кампанія декларування громадянами доходів
13:05, 27 травня 2016 р.

На Рівненщині фінішувала кампанія декларування громадянами доходів

За даними деклараційної кампанії - 2016 мешканцями Рівненщини подано 8406 декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік, що 1077 декларацій більше ніж за відповідний період минулого року .

«Мешканці Рівненщини витримали ще один тест. Адже декларування доходів громадян в Україні – своєрідний екзамен на порядність українців та відношення до своєї країни».- зазначив в. о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

За наслідками поданих декларацій фізичними особами задекларовано 474 млн. грн. доходу, що на 79,7млн.грн. більше минулорічного показника. Самостійно нараховані податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб – зросли на 3,6 млн. грн. та відповідно складають 14,9 млн. грн.

На підтримку Збройних сил України добровільно задекларовано 3,2 млн. грн. що є вагомим внеском забезпечення обороноздатності країни.

«В ході проведення цьогорічної кампанії декларування працівники територіальних органів ГУ ДФС у Рівненській області орієнтувалися на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, створення умов, які гарантують обслуговування платників на належному якісному рівні, зокрема, надання консультаційної допомоги по заповненню податкових декларацій та проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед громадян щодо виконання свого громадянського обов’язку перед державою шляхом добровільного декларування отриманих доходів», -

зазначив Анатолій Клячук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #декларування,доходи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...