• Головна
  • Півсотні будівельників з’їхалися на семінар Світового банку у Рівному
01:04, 26 травня 2016 р.

Півсотні будівельників з’їхалися на семінар Світового банку у Рівному

Днями півсотні представників від 23 будівельних компаній з’їхалися до Рівного на семінар за участі фахівців Світового банку та представників МОЗ. Це переважно забудовники з Рівненщини, Волині та Києва. У 2015-2020 роках в Рівненській області впроваджується спільний проект МОЗ України та Світового банку, в рамках якого заплановано проведення закупівель ремонтних і будівельних  робіт, оголошення тендерів.

Півсотні будівельників з’їхалися на семінар Світового банку у Рівному, фото-1

Для того, щоб забудовники змогли взяти участь у цих тендерах, їм розповіли про відмінність закупівель за процедурами Світового банку від тих, що діють в Україні.

«Оскільки проект є міжнародним договором - а міжнародні договори превалюють в Україні над законодавством країни - то використовуються для закупівель правила Світового банку. Загальні підходи в закупівлях як українських, так і Світового банку схожі. Є деякі відмінності у тому, як застосовуються ці правила. Зараз українська система державних закупівель була реформована докорінним чином. Проте, поки що ми не використовували елементів державних закупівель банком. Можливо, в майбутньому деякі позитивні зміни ми будемо також використовувати під час закупівель, але поки є певні правила. Закупівлі здійснюватимуться обласною адміністрацією, а наглядатиме - Світовий банк», - розповіла експерт Світового банку з питань закупівель Ірина Шмельова.

2

Результати втілення проекту Світового банку на Рівненщині вже можна буде побачити за кілька років, переконаний і перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський. Основний акцент - на сільську медицину, яка потребує суттєвого покращення та модернізації, коментує керівник групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області Сергій Рибачок:

«Як відомо на Рівненщині зараз реалізовується проект Світового банку спрямований на поліпшення якості надання медичних послуг. Значну кількість коштів проекту буде витрачено на ремонтні та будівельні роботи з реконструкції сільських амбулаторій. Мова йде про 104 об’єкти у всіх 16-ти районах області, - розповів Сергій Рибачок. - Нам важливо, щоб участь у тендерах, які ми будемо проводити взяли якомога більше будівельних компаній, що, на нашу думку, дозволить отримати якісні послуги за конкурентною ціною. Сьогоднішній семінар був спрямований на те, щоб ознайомити представників будівельних компаній із процедурами закупівель Світового банку, адже більшість з них за цими процедурами ще не працювали».

3

Представники будівельних компаній, які приїхали до Рівного на семінар, вже не перший рік працюють на цьому ринку. Усі вони хочуть спробувати взяти участь у тендерах проекту Світового банку на Рівненщині:

«Ми маємо досвід будівництва як промислових різних споруд, так і інфраструктурних, так і житлових. Ми можемо будувати все. Тому ми хочемо послухати і, звичайно, спробувати виграти тендер. Хочемо дізнатися правила участі у тендерах та поглибити знання у законодавстві щодо використання коштів різних грантових структур», - розповіла представник однієї з будівельних компаній Луцька Ірина Патлашинська.

«Ми приїхали, щоб взнати щось нове, в першу чергу, почерпати якусь інформацію для себе», - прокоментував представник будівельної компанії з міста Рожище, Волинської області.

4

«Кажуть, що буде по-новому відбір виконавців. Хочемо почути, яка процедура відбору, що нового, які зміни. Плануємо взяти участь у тендері», - прокоментував представник однієї з рівненських компаній Максим Березюк.

До тих пір поки будуть оголошенні тендери, представники будівельних компаній, які зацікавленні у співпраці зі Світовим банком і готові надати якісні послуги за конкурентною ціною, зможуть правильно підготувати необхідні документи, які потрібні для часті у конкурсі.

Експерти Світового банку приділяють особливу увагу своєму проекту на Рівненщині. На цьому вони акцентували сьогодні і під час зустрічі з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком.Завжди відкриті до співпраці,

Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області

Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу:media.rivnewb@gmail.com , або ж звертатися за телефоном до нашого офіс-менеджера: +38 050 339 91 54, +38 098 552 99 33.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне,Світовий банк,семінар,будівельні компанії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...