• Головна
  • «Модерний націоналізм» презентують у Рівному
11:09, 27 травня 2016 р.

«Модерний націоналізм» презентують у Рівному

Сьогодні, 27 травня о 14.00 в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться презентація книги Віктора Тимченка «Модерний націоналізм». 

Організатори презентації: Рівненський обласний краєзнавчий музей, Рівненська обласна організація Цивільного корпусу «АЗОВ».

Віктор Тимченко проводить межу між націоналізмом і шовінізмом, сильними і слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їх боротьбі, а також не обходить гострі питання радикалізму і тероризму.

На великому матеріалі автор простежує розвиток націоналістичної ідеології від наукових витоків у добу її зародження до сьогодення, аналізує сучасні трансформаційні процеси, роль народу і території, ідеї і провідника, порушує проблеми суверенітету, націоналістичної спадщини, ставлення до расизму, антисемітизму та вождизму.

Довідково: Віктор Тимченко народився в Україні. Закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка, за фахом -журналіст. 1990 року переїхав до Німеччини – на батьківщину дружини. У Берліні, Гамбургу і Мюнхені видав кілька книг політичної аналітики. Член Спілки письменників Німеччини. В Україні 2013 року широкого розголосу набула його книга «Час націоналізму», яка є невід’ємною складовою цього видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне,презентація книги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...