• Головна
  • На Рівненщині пройшли змагання зі спортивного орієнтування
21:06, 24 травня 2016 р.

На Рівненщині пройшли змагання зі спортивного орієнтування

21-23 травня 2016 року у лісовому масиві поблизу смт. Млинів було проведено змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини

У змаганнях взяли участь 160 осіб з 16 команд, які представляли Здолбунівський, Млинівський, Володимирецький, Гощанський, Корецький, Рівненський, Дубенський, Острозький, Березнівський, Костопільський, Рокитнівський, Сарненський, Дубровицький, Радивилівський, Демидівський райони та місто Дубно.

Змагання проводились на середній дистанції у заданому напрямку та в естафеті.

Переможцями та призерами змагань на середній дистанції в особистому заліку серед юнаків стали Жданюк Володимир з команди Дубенського району, Кондрачук Василь з команди Рівненського району та Слічнюк Дмитро з команди Гощанського району. Серед дівчат переможцями та призерами стали Мартинюк Даша з команди Здолбунівського району та Савенко Катерина і Якименко Любов з команди Рівненського району.

У командному заліку на середній дистанції переможцями серед юнаків стала команда Рівненського району. Друге та третє місця посіли відповідно команди Дубенського та Гощанського районів. Серед дівчат перше місце виборола команда Рівненського району, друге місце посіла команда Здолбунівського району і третє місце здобули представники Млинівського району.

Переможцями та призерами змагань в естафетних змаганнях стали команди Рівненського, Дубенського та Костопільського районів.

Переможцем змагань зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Рівненського району, друге та третє місця вибороли команди Дубенського та Костопільського районів.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені, кубками та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації

Належна організаційна робота з підготовки та проведення змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини проведена комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради та Млинівським районним центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію