• Головна
  • Відтепер лікарів призначатимуть за відкритим конкурсом
11:50, 21 травня 2016 р.

Відтепер лікарів призначатимуть за відкритим конкурсом

Відтепер у Рівненській обласній дитячій лікарні прийматимуть на роботу шляхом відкритого конкурсу.

 

Такого спільного рішення дійшли адміністрація закладу та Наглядова рада, до складу якої входять громадські активісти, представники ЗМІ та волонтери.

Нове Положення про прийом на роботу заступників головного лікаря, керівників підрозділів та лікарів вже затвердив керівник обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

«Наша мотивація - тут повинні працювати лише найкращі і найбільш мотивовані до нових знань фахівці своєї справи. В цій лікарні мають практикуватися найновіші досягнення в медицині, - зазначив Віталій Бойко. - Наша мета - щоб у недалекому майбутньому наймолодшим пацієнтам і їх батькам не потрібно було їздити в інші регіони по кваліфіковану медичну допомогу. Ми створюємо лікарню, доброзичливу до дитини, комфортну для відвідувачів, яка працює за найновішими стандартами і не зупиняється в своєму розвитку».

Тож, за наявності вакантної посади та після прийняття рішення про конкурс, в ЗМІ буде розповсюджено інформацію про його проведення не пізніше ніж за місяць.

Після надання кандидатами усіх необхідних документів, конкурсна комісія у складі представників адміністрації лікарні та Наглядової ради проведе з ними співбесіду та здійснить відбір шляхом відкритого голосування.

Як зазначено в Положенні, діяльність комісії є публічною та відкритою. Тому усі, хто виявив бажання, можуть бути присутніми на засіданні.

«Сьогодні медична галузь як ніяка інша потребує нових підходів та змін. Адже вона одна з найбільш консервативних не лише в Рівненській області, але й в Україні в цілому. Тому я радо вітаю такі ініціативи громадських активістів та керівництва обласної дитячої лікарні у формуванні нових підходів до прийому на роботу медперсоналу. Сподіваюся, що експеримент лікарні буде успішним і ми зможемо його поширити на усі медзаклади області», - прокоментував ініціативу Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #лікарі #відкритий конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...