• Головна
  • "Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному
17:00, 18 травня 2016 р.

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному

Вчора,17 травня, київські актори театру імпровізації під назвою «Чорний квадрат» привезли у Рівне оригінальну виставу «Кохання сексом не зіпсуєш». 

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному, фото-1

Театр-студія імпровізації Чорний квадрат була відкрита у Києві 13 вересня 1991 року. Керує театром-студією Анатолій Нейолов.

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному, фото-2

Театр імпровізації, як водиться, був створений випадково: довгі пошуки істини все ніяк не приводили Анатолія туди, куди йому було потрібно. Одного разу він прийшов зовсім не підготовлений до заняття. В пориві, розстелив на підлозі величезний квадратний шматок чорного оксамиту (це могло бути і біле коло і коричневий ромб – але під рукою виявився саме чорний квадрат) і на німі запитання акторів відповів: “Грайте, що хочете. Головне, щоб це було цікаво! “. Так з’явився “Чорний Квадрат” – єдиний в Україні театр-студія імпровізації, що працює по творчому принципом “живий” акторської гри.

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному, фото-3

Нагадаємо, що повна назва театру імпровізації – театр-студія, дійсно, при театрі працює студія акторської майстерності, де молоді актори можуть підвищити свій професійний рівень, опанувати нові прийоми та методи гри. У студії раді й тим, хто не збирається ставати на акторську дорогу. Режисер театру вважає, що під час студійних занять програються та аналізуються такі ситуації, які можуть виникнути в реальному житті, а це може згодитися будь-кому.

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному, фото-4

Репертуар театру постійно оновлюється та розширюється. За останні роки в нім з’явилися “Молоді люди” Р. Белецького “Кароль” С. Мрожека “Ревізор” Н.В. Гоголя. Крім того тут отримали розвиток нові театральні форми, пантоміми, що є синтезом, та пластики: “Мисльониші” , “Репетиції снів”. За картковою грою “Мафія” створено виставу-імпровізацію “Всі повинні померти”.

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному, фото-5

За роки своєї роботи створені і показані більше 160 оригінальних і класичних спектаклів, розроблена імпровізаційна ігрова структура “Чорний квадрат”, сформовані прекрасні акторські ансамблі і унікальні науково-методичні системи.   Колектив є лауреатом міських, республіканських оглядів-конкурсів і міжнародних фестивалів. У активі театру 72 винагороди – дипломи, грамоти і призи у тому числі Гран-прі, Перші премії, звання лауреатів, винагороди за акторську роботу і так далі.

"Кохання сексом не зіпсуєш" – оригінальна вистава київських акторів у Рівному, фото-6

Одна з вистав, народжених самим життям, – "Кохання сексом не зіпсуєш", з якою колектив зараз і гастролює. Акцент – не на процесі в ліжку, а на тому, як герої до цього прийшли і куди це їх привело далі. Є і сварки, і трагедія, і жарти. Мета – не лише показати і розважити, а навіть дечому навчити. На першому місці залишають імпровізацію. Це можуть бути репліки, рухи, навіть сюжетні повороти. Інколи імпровізація входить у сценарій, тож у наступному місті спектакль може бути не таким, яким був у попередньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне,Чорний квадрат
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...