• Головна
  • На Рівненщині процедура із індивідуальними номерними знаками стала спрощенішою
10:02, 18 травня 2016 р.

На Рівненщині процедура із індивідуальними номерними знаками стала спрощенішою

22 квітня 2016 року набув чинності наказ МВС України від 11 березня 2016 року № 174 «Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються на індивідуальне замовлення їх власників», який спрощує процедуру замовлення індивідуальних номерних знаків.

Для замовлення індивідуального номерного знаку власник транспортного засобу (уповноважена особа) звертається в територіальний сервісний центр де подає наступний пакет документів:

1) заяву про встановлення можливості оформлення індивідуального номерного знака;

2) заяву про забезпечення виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків;

3) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;

4) довіреність, оформлену в установленому законодавством порядку (за потреби);

5) паспортний документ

6) засвідчену в установленому порядку копію документа, що підтверджує державну реєстрацію символіки або логотипа юридичної особи (у разі нанесення логотипа або символіки на індивідуальний номерний знак);

7) копію посвідчення члена громадського об’єднання, юридичної особи, логотип яких буде нанесено на індивідуальний номерний знак (за потреби).

Макет індивідуального номерного знаку розробляється посадовою особою сервісного центру, погоджується із замовником та затверджується керівництвом сервісного центру. На підставі затвердженого макета визначається вартість комплекту індивідуальних номерних знаків згідно з чинним законодавством:

три символи - 300 грн, кожний наступний - 90 грн, графічний елемент - 500 грн, знак номерний тип 7-1 - 152,28 грн.

Після проплати усіх передбачених законодавством платежів, що підтверджується відповідною квитанцією, затверджений макет впродовж 10 робочих днів з дати реєстрації в ГСЦ МВС матеріалів замовлення, передається виробникові. Термін виготовлення індивідуального номерного знака триває до одного місяця. Реєстрація індивідуальних номерних знаків здійснюється протягом 10 днів на підставі подання довідки до територіального сервісного центру МВС. При цьому свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу підлягає заміні з внесенням у графу «Особливі відмітки» відповідної інформації про індивідуальні номерні знаки. Важливо знати, що в разі зняття з обліку транспортного засобу, за яким було закріплено індивідуальний номерний знак, знак продовжує рахуватися за його власником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина,процедура,спрощено #номерні знаки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...