Новини компаній
15:26, 16 травня 2016 р.

Діагностика ультразвуком

Новини компаній

Часто, звертаючись до лікаря з якоюсь проблемою, ми отримуємо направлення на УЗД. І це не випадково, атже ультразвукова діагностика (УЗД, ехографія, ультразвукове дослідження, ультразвук і так далі) вважається найбільш інформативним та безпечним методом дослідження в медицині.

Де ж застосовується УЗД? Відповідає на це питання лікар Медичного Центру «Оксфорд Медікал Рівне» Кулаков Михайло Станіславович:

- Ультразвукова діагностика використовується в самих різноманітних сферах медицини. Ми можемо запропонувати вам наступні УЗД:

УЗД при вагітності
З допомогою ультразвукового дослідження можна визначити наявність вагітності вже на перших тижнях, виявити точний термін, розпізнати наявність позаматкової вагітності, дізнатися стать дитини а також отримати інформацію про можливі патології плоду.

УЗД черевної порожнини
Обстежуются органи, розташовані усередині живота. Перевіряються шлунок, печінка, селезінка, жовчний міхур, заочеревинний простір, підшлункова залоза, судини, а іноді ще сечовий міхур і нирки. В результаті УЗД внутрішніхорганів, виходячи з отриманих даних про розміри, форму, обсяг, про структуру тканин, товщину стінок, складаєтьсяповна картина про стан черевної порожнини та її органів. Ультразвук в порівнянні з іншими методами діагностикиорганів травлення вважається найбільш безпечним і нешкідливим для організму.


УЗД органів малого тазу в урології та гінекології
Щоб перевірити передміхурову залозу, мошонку, яєчка і сечовий міхур у чоловіків, а у жінок – матку, піхву, фалопієв
і труби, яєчники та інші структури, розташовані в малому тазі, застосовують ультразвукове дослідження органів малого тазу. Завдяки цій процедурі можна, наприклад, виявити аномальний розвиток матки, що дуже важливо при прогнозуванні вагітності та визначення її протікання. При дослідженні органів малого тазу у жінок застосовуються два способи: трансвагінальний (тобто датчик вводять безпосередньо в піхву) і трансабдомінальний (органи досліджують через черевну стінку). Зазвичай трансвагінальний метод застосовується в гінекологічних дослідженнях. Завдяки йому можна без якої-небудь підготовки отримати чітку картину стану яєчників і матки. Щоб провести трансабдомінальне УЗД, попередньо треба наповнити сечовий міхур рідиною.

УЗД молочних залоз
Для діагностики хвороб молочних залоз часто здійснюється ультразвукове дослідження (її ще називають ультразвукової мамографією). УЗД на сьогодні вважається найбільш ефективним способом обстеження молочних залоз.

УЗД щитовидної залози
Б
езпечне та надійне дослідження захворювань щитовидної залози. Захворювання ці можуть супроводжуватися порушенням її структури і проявляються появою вогнищ ущільнення, кіст, пухлин, аденом щитовидної залози та ін Завдяки УЗД виявляються зміни навіть менше 1 мм.

УЗД серця — це сучасний засіб дослідження анатомічної будови серця. Дана процедура дозволяє лікарям скласти уявлення про те, в якому стані знаходяться серцеві судини і клапани пацієнта, як рухається кров і т. д. Основним завданням УЗД є своєчасне виявлення проблем з серцем. Інакше кажучи, процедура покликана виявляти вади, патології серцевого м’яза, ішемічну хворобу, а також оцінювати вірогідність інфаркту.

В МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» лікарі-діагности в своїй роботі користуються універсальним багатофункціональним приладом «PHILIPS CLEAR VUE 350» експертного класу. Всі лікарі проходили спеціальне навчання з використання всіх можливостей даного діагностичного комплексу та є досвідченими спеціалістами в своїй галузі.Тож УЗД буде максимально достовірним. Також за бажанням пацієнтів ми можемо записати результати дослідження на електронні носії чи термоплівку.

Звернувшись до нас, ви отримаєте ряд переваг, серед яких:

  • низька вартість;
  • анонімность;
  • доброзичливий персонал;
  • запис на зручний час
  • великий спектр обстежень

UZY

Записатися на УЗД можна за тел:

тел. +380 (362) 40 40 50
моб.
 +38 (067) 840 40 50

Або особисто, в медцентрі: м.Рівне, вул.С. Петлюри, 19 
(Ліц. АЕ №638036 МОЗУ від 05.01.2015)

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#узі #рівне. клініка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...