• Головна
  • На Рівненщині поліцейські охорони склали заліки
10:30, 8 травня 2016 р.

На Рівненщині поліцейські охорони склали заліки

В Управлінні поліції охорони в Рівненській області працівники щотижня на заняттях повторюють різноманітні правила й положення проходження служби. Цього разу поліцейські показали свої навики поводження зі зброєю.

- Зброєю потрібно вміти правильно користуватися, - зазначає інспектор відділу кадрового забезпечення УПО майор поліції Андрій Доманський. – Незнання правил є недопустимим для працівника поліції. На цьому ми постійно наголошуємо як на заняттях, так і під час повсякденного несення служби.

Протягом квітня проведено заняття щодо заходів безпеки при поводженні зі зброєю, перевірено рівень службової підготовки працівників поліції охорони перед закріпленням вогнепальної зброї й прийнято заліки шляхом тестових завдань на знання заходів безпеки, порядків, правил застосування та використання зброї.

На щастя, вогнепальну зброю поліцейським охорони доводиться використовувати не часто, та все ж кожен працівник при собі обов’язково повинен її мати. Це основна відмінна ознака поліцейського охорони від працівників інших  охоронних фірм – поліція охорони є єдиною в Україні охоронною озброєною структурою.

Тому постійна перевірка знань працівників – невід’ємна частина роботи правоохоронця і запорука ефективної трудової діяльності. І наші працівники справляються з ними на «відмінно» та «добре». Загалом, хороший результат показали всі поліцейські.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #поліція #заліки #зброя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...