• Головна
  • У Рівному майбутні фінансисти обговорили реформування податкової системи
20:04, 6 травня 2016 р.

У Рівному майбутні фінансисти обговорили реформування податкової системи

На базі комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» обласної ради відбулася зустріч студентів РДГУ та учнів Рівненського технікуму технологій та дизайну НУВГП з фахівцями податкової служби Рівного на тему «Реформування податкової системи України в контексті глобалізаційних викликів».

Студентів було ознайомлено з тими завданнями, які поставлені перед органами Державної фіскальної служби щодо наповнення бюджетів усіх рівнів та обов’язком громадян України зі сплати податків, зі структурою та функціями органів ДФС на прикладі Державної податкової інспекції у м.Рівному. Молодь дізналась про основні сучасні напрямки роботи податківців: адміністрування податків і зборів; активну роботу щодо впровадження і супроводження надання податкової звітності засобами електронного зв’язку; соціальні питання – недопущення випадків виплати зарплати «в конвертах»; якісний і неупереджений розгляд звернень громадян.

У ході зустрічі було звернуто увагу і на останні зміни до податкового законодавства, які стали значним кроком на шляху до створення сприятливого інвестиційного клімату в нашій державі та сприятливого розвитку підприємництва в Україні.

Майбутніх фахівців фінансової сфери, бухгалтерів та економістів особливо зацікавили питання щодо реєстрації підприємницької діяльності та, традиційно, питання, які стосувались декларування доходів громадян і отримання податкової знижки.

Присутні також мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою «Особливості оподаткування в українській та європейській економіці», яка була організована працівниками відділу інформації та документів виробничої тематики бібліотеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне,майбутні фінансисти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...