• Головна
  • Залізнична галузь підтримує понад 15 тисяч ветеранів війни
10:30, 6 травня 2016 р.

Залізнична галузь підтримує понад 15 тисяч ветеранів війни

Залізнична галузь дбає про ветеранів війни, які пов’язали з нею свій трудовий шлях. Про цих людей на залізничному транспорті опікуються не лише у свята, а й у будні – надають різні види допомоги для понад 15 тисяч ветеранів війни.

Як і передбачено Галузевою угодою, для ветеранів війни надається допомога у вигляді оплати медичного страхування, забезпечення побутовим паливом, оздоровлення у відомчих оздоровчих закладах, проведення хірургічних операцій та лікування, а також придбання медикаментів, ортопедичного взуття, протезів, окулярів, слухових апаратів тощо.

Окрім матеріальної підтримки, ветеранам війни надається допомога з ремонту житла, виконання господарських робіт.

Ветерани війни активно залучаються до виховної, профорієнтаційної та іншої громадської роботи в колективах і серед населення.

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за рішенням правління ПАТ «Укрзалізниця», учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни отримають матеріальну допомогу по 1000 грн, а учасники Великої Вітчизняної війни – по 500 грн. Загалом матеріальна допомога складе понад 9,5 млн грн. Також учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни буде заохочено знаком «За сприяння розвитку залізничного транспорту».

6 травня для залізничників – ветеранів війни організували екскурсію в Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», що знаходиться в селі Нові Петрівці на Київщині. Також у святкові дні залізничники відвідають важкохворих, немічних одиноких ветеранів вдома та вручать їм продуктові набори.

Раніше повідомлялося, що у 2016 році у відомчих пансіонатах та санаторіях галузі буде оздоровлено  2692 пенсіонери-залізничники. Цього року вони пройдуть безкоштовне лікування у 5 здравницях, - таке рішення прийняло правління ПАТ «Укрзалізниця», розширивши перелік оздоровчих закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Залізниця #ветерани війни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...