На Рівненщині просить сприяти працевлаштуванню учасників АТО

29 квітня голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук звернувся до керівників найбільших підприємств Рівненщини із прохання сприяти працевлаштуванню військовослужбовців, котрі повернулися із зони проведення антитерористичної операції на сході країни.

Згідно прогнозів, майже півтори тисячі демобілізованих із військової служби повернуться до постійного місця проживання у Рівненську область. Проте питання їхнього працевлаштування залишається складним, адже станом на 1 квітня 2016 року на одне вільне робоче місце на Рівненщині претендує 15 осіб.
Саме тому Олександр Корнійчук звернувся до керівників найбільших в області підприємств із проханням сприяти процесу суспільної адаптації та працевлаштування учасникам АТО, у тому числі шляхом створення нових робочих місць.
- Допомога в адаптації учасникам АТО до мирного та цивільного життя, працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, які тривалий час захищали нашу країну в зоні проведення антитерористичної операції, є одним із найважливіших завдань сьогодення. Тому прошу вжити всіх можливих заходів щодо працевлаштування учасників АТО та військовослужбовців, які були демобілізовані, в тому числі створювати нові робочі місця, - зазначає голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук
Довідково. На сьогодні у службі зайнятості області отримують послуги понад 700 військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. Поки немає підстав вважати, що обсяги звернень до служби зайнятості незайнятих громадян з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, у найближчий час будуть суттєво зменшуватися

Рівненська облрада
Рівненщина працевлаштування воїни АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі