Рівненський пологовий будинок отримав Пасхальний подарунок

БО «Міжнародний благодійний фонд Чайка» урочисто передав пологовому будинку  Рівненської міської ради обладнання для виходжування новонароджених. Його придбала наша землячка Наталія Пасельська (Глянцер), яка на цей час мешкає у Німеччині.

33627

Вручили обладнання для виходжування новонароджених мама пані Наталії – Галина Михайлівна Пасельська та керівник фонду Андрій Шаблій.

Доставити обладнання за призначенням допоміг «Міжнародний благодійний фонд Чайка». Його представники давно і плідно працюють із українськими діаспорами  Німеччини, Бельгії, Швейцарії та Великобританії


Начальник управління охорони здоров′я Рівного Вікторія Покоєвчук, заступник головного лікаря пологового Ольга Голуб, та завідуюча відділення інтенсивної терапії новонароджених Наталія Бойко висловили щиру подяку благодійникам!

За минулий рік у відділенні інтенсивної терапії новонароджених пролікували біля трьохсот діток. 128 із них народилися  недоношеними, більшість мали вагу до 1,5 кг. У цьому році в міському пологовому будинку побачило світ дванадцять передчасно народжених малюків.  І ще один цікавий факт: за перші три місяці 2016 року у цьому пологовому народилося сім пар двійнят, а в квітні – ще вісім. Мало того - чотири пари  з квітневих двійнят народилися в один день.

Рівненський пологовий будинок отримав Пасхальний подарунок, фото-1

За допомогою новітнього обладнання якість надання медичної допомоги новонародженим надаватиметься на рівні світових стандартів. Пологовий будинок  м.Рівного отримав можливість транспортувати новонароджених в лікувально-профілактичні заклади області та за межі міста без ризику життя малюків. 

Рівненська міська рада
Рівне пологовий будинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі