На Рівненщині представили нового керівника області - Олексія Муляренка

Указ Президента України Петра Порошенка про призначення нового голови Рівненської облдержадміністрації оголосив Заступник Глави Адміністрації Президента Олексій Дніпров.

На Рівненщині представили нового керівника області - Олексія Муляренка (фото) - фото 1

Високопосадовець озвучив основні завдання, що стоять перед новим керівником краю. «Детінізація економіки, припинення незаконного видобутку бурштину, вирішення питань міжконфесійного характеру - це першочергові задачі. Також потрібно активізувати роботу із залучення громадян до служби у ЗСУ на контрактній основі, посилити соціальний захист учасників АТО. Не варто забувати і про розвиток туризму, адже Рівненщина славиться на всю Україну своїми культурно-історичними пам’ятками», - зазначив Олексій Дніпров.

На Рівненщині представили нового керівника області - Олексія Муляренка (фото) - фото 2

Також Заступник Глави Адміністрації подякував за роботу попередньому голові ОДА Віталію Чугуннікову. Адже за його каденції в області розпочато багато справ. Як результат, Рівненщина посіла 9 місце у загальноукраїнському рейтингу за соціально-економічним розвитком, 3 місце - із заміщення природного газу.

На Рівненщині представили нового керівника області - Олексія Муляренка (фото) - фото 3

Крім того, в області ефективно проводяться державні закупівлі через систему ProZorro, відкрито рівненський ЦНАП. Також проводиться робота із забезпечення соціального захисту учасників АТО.

На Рівненщині представили нового керівника області - Олексія Муляренка (фото) - фото 4

Новопризначений голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко подякував Главі держави за висловлену довіру та запевнив, що продовжуватиме розпочаті ініціативи.

На Рівненщині представили нового керівника області - Олексія Муляренка (фото) - фото 5

«Перед нами стоїть багато викликів. Не треба забувати, що в країні іде війна. Проте ми будемо і надалі розвивати область, потрібно позбутися негативних стереотипів, пов’язаних із незаконним видобутком бурштину», - підкреслив Олексій Муляренко.

Водночас новий голова Рівненщини висловив сподівання на  підтримку та злагоджену роботу із депутатами обласної ради, Рівненської міської ради, військовослужбовцями, релігійними громадами. 

Довідково:

Олексій Муляренко народився 15 жовтня 1976 року у Рівному. Вищу освіту здобув у Рівненському економіко-гуманітарному інституті за спеціальністю менеджер-економіст.

У 2001 році заснував та очолив підприємство з виробництва броньованих та протипожежних дверей «СТАЛЬ-М».

В 2012 році мешканці Рівного визнали Олексія Муляренка кращим підприємцем року та нагородили високим званням – «Гордість міста». А заснована ним компанія – це лідер галузі, успішне підприємство, де працює більше півсотні працівників і продукція якого на рівних конкурує з європейськими аналогами.

Олексій Муляренко є активним громадським діячем - заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області», член правління громадської організації «Українська Локсмайстер Федерація».

Під час подій Революції Гідності на посаді першого заступника коменданта Майдану Олексій Муляренко відповідав за налагодження побуту, систематичне та безперебійне життєзабезпечення столичного майдану.

З 2013 року — член виконавчого комітету Рівненської міської ради. З 2015-го – депутат, секретар Рівненської міської ради.

Одружений, виховує трьох дітей.

Рівненська ОДА
Рівне,новий керівник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі