На Рівненщині просять терміново реєструвати РРО

Головне управління ДФС у Рівненській області нагадує, що внесеними змінами до п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій Закон 01.07.2015 року № 569-VIII, зазначено :

- у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн.грн. застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

За результатами проведеного аналізу платників єдиного податку 2 та 3 групи (фізичні особи-підприємці), які задекларували за 2015р. обсяг доходу більше 1 млн.грн. по Рівненській області складає – 738 суб’єктів господарювання.

Враховуючи вищевикладене та з метою уникнення непорозумінь під час проведення контрольно – перевірочних заходів даної категорії суб’єктів господарювання, радимо платникам єдиного податку (фізичним особам-підприємцям) ІІ та ІІІ груп, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі провести обов’язкову реєстрацію РРО у разі перевищення річного обсягу доходу за 2015рік.

Прохання звернути увагу на зміни внесені до статті 17 Закону № 265 «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме що відтепер максимальний розмір штрафної (фінансової) санкції за проведення розрахункових операцій на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг), не проведення розрахункових операцій через РРО, невідповідності у юридичних осіб на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі коштів, зазначеній у денному звіті, більше ніж на 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції складає 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

При цьому, такий розмір штрафної (фінансової) санкції застосовується при повторному виявленні таких порушень. У разі виявлення вищезазначених порушень вперше застосовується штрафна (фінансова) санкція у розмірі 1 гривня.

ГУ ДФС у Рівненській області
Рівненщина,реєстрація РРО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі