Німецькі інвестори планують налагодити виробництво електроприладів на Рівненщині

На Рівненщині німецькі інвестори вивчали перспективи налагодження виробництва дрібної побутової техніки для західноєвропейського ринку.

Німецька компанія «WIK»займається компонуванням дрібної побутової техніки та співпрацює з брендами, котрі відомі на весь світ, серед них: «Braun», «The Procter & Gamble Company», «Bosch». Вона вже має два підприємства – у Китаї та Індонезії. На них працюють 5 тисяч робітників. Наразі іноземці вивчають можливості регіонів Західної України, аби створити завод із виготовлення електроприладів.

Німецькі інвестори планують налагодити виробництво електроприладів на Рівненщині (фото) - фото 1

«Підприємство буде займатися виготовленням деталей із пластика та збіркою приладів. Робітники працюватимуть на імпортному устаткуванні. Наразі ми підшуковуємо місце для виробництва, яке в перспективі плануємо розширити. Водночас нам будуть потрібні висококваліфіковані фахівці – інженери та комерційні менеджери», - розповіли німці.

Підчас ділової зустрічі перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський презентував переваги області – це і вигідне географічне розташування, і наявність міжнародних транспортних сполучень, а також аеропорту.

«В області створені сприятливі умови інвесторам для ведення бізнесу. Зокрема, вже декілька років успішно працюють товариство «ФАПОМЕД Україна» із виробництва медичного одягу, а також меблева фабрика «Морган Феніче», - зазначив Юрій Приварський.

Водночасзаступникначальника Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок запевнила іноземних інвесторів у тому, що в області є висококваліфіковані працівники, які зможуть працювати у їхній компанії. Перед працевлаштуванням робітники можуть пройти перекваліфікацію у навчальному закладі Центру, аби повністю відповідати вимогам виробництва.

Рівненська ОДА
Рівненщина,інвестори виробництво електроприладів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі