Освітяни Хмельниччини ділились досвідом оптимізації шкіл та управління освітою в ОТГ

Освітяни Рівненщини та представники об’єднаних територіальних громад взяли участь у семінарі під назвою «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл». Його проводили експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Зокрема, колеги з сусідньої області поділились власним досвідом впровадження реформ в освіті.

Освітяни Хмельниччини ділились досвідом оптимізації шкіл та управління освітою в ОТГ, фото-1

«Нині в Рівненській області створено 5 ОТГ, на Хмельниччині - понад 20. В них вже є чималий досвід, який неабияк корисний нам. В першу чергу цікаво дізнатись про розподіл управлінських повноважень та відповідальності, впровадження механізмів фінансування, педагогічного нагляду, кадровий потенціал та ін.»,- зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Освітяни Хмельниччини ділились досвідом оптимізації шкіл та управління освітою в ОТГ, фото-2

«Система сучасної освіти потребує реформ. Нам потрібно подумати про якісну освіту і про ефективне використання коштів в цій галузі. Досягти це можливо завдяки ефективним управлінням мережею освітніх закладів в ОТГ. Це означає, що створення органу управління освітою в ОТГ має бути виваженим процесом , яке засноване на ретельному аналізі його функцій і повноважень», - зазначив директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Освітяни Хмельниччини ділились досвідом оптимізації шкіл та управління освітою в ОТГ, фото-3

Усі учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо створення системи управління освітою об’єднаних територіальних громад, розроблені експертами шведсько-українського проекту та освітянами Хмельницької області.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Рівне досвід оптимізації шкіл та управління освітою в ОТГ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі