На Рівненщині обговорили запровадження змін до податкового законодавства у 2016 році

Нещодавно, працівниками ГУ ДФС у Рівненській області спільно з Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування.

Під час зустрічі розглянуто зміни до Податкового кодексу України та Пенсійного законодавства, які набули чинності з 01 січня 2016 року та декларування доходів громадян отриманих за 2015 рік.

Роз’яснено зміни в адмініструванні податку на доходи фізичних осіб, зокрема щодо застосування єдиної ставки оподаткування заробітної плати та прирівняних до неї виплат, які нараховуються з 01 січня 2016року, в розмірі 18%. Про зміни розміру податкової соціальної пільги у 2016 році яка складає 689грн.,1033,5 грн. та відповідно 1378 грн. в залежності від підстав її отримання. Скористатись ПСП мають фізичні особи, якщо їхня заробітна плата за місяць не перевищує 1930 гривень .

Щодо сплати єдиного соціального внеску було повідомлено про відміну утримань соціального внеску із зарплати з січня 2016. Встановлена єдина ставка нарахування єдиного соціального внеску-22%.

Крім того, було наголошено на тому, що кампанія декларування громадянами доходів добігає свого кінця, нагадали випадки подання декларації, зазначили, що бажаючі скористатись податковою знижкою можуть це зробити до кінця поточного року.

Наприкінці заходу були надані конкретні відповіді на запитання учасників.

ГУ ДФС у Рівненській області
Рівненщина,запровадження змін до податкового законодавства у 2016 році
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі