Два навчальні заклади Рівненщини стали переможцями конкурсу на кращий проект розвитку опорної школи

Сварицевицький НВК Дубровицького району та Козинський НВК Радивилівського району  здобули перемогу в обласному конкурсі серед навчальних закладів сільської місцевості. Їх було обрано час засідання конкурсного комітету під головуванням заступника голови ОДА Олександра Савчука. Конкурс стартував у березні цього року та має на меті об’єднати менші навчальні заклади навколо потужніших та сильніших, які надаватимуть їм кадрову та навчально-методичну підтримку.

Два навчальні заклади Рівненщини стали переможцями конкурсу на кращий проект розвитку опорної школи, фото-1

«Завдяки цьому конкурсу дві сільські школи зможуть розділити між собою понад вісім мільйонів гривень. А це чималі кошти, які навчальні заклади спрямують на власне вдосконалення - як матеріально-технічної бази, так і особистісного розвитку педагогів» ,- зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук.

Два навчальні заклади Рівненщини стали переможцями конкурсу на кращий проект розвитку опорної школи, фото-2

«В першу чергу кращі опорні школи зможуть придбати шкільні автобуси, оснастити шкільні кабінети, придбати мультимедійне обладнання, відремонтувати дахи, фасади, систему опалення, замінити вікна на пластикові. Для навчальних закладів на селі це неабияк важливо»,- додав начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Два навчальні заклади Рівненщини стали переможцями конкурсу на кращий проект розвитку опорної школи, фото-3

Умови конкурсу передбачали що, загальноосвітні навчальні заклади мають спершу стати опорними, передбачивши створення філії, та й кількість учнів там, як правило, має бути не менше 360 осіб. І вже серед цих шкіл конкурсний комітет обрав дві найкращі. Усього у конкурсі взяло участь 9 претендентів. Обидва заклади члени конкурсного комітету планують відвідати до 1 червня, щоб переконатись у відповідності критеріям конкурсу. Саме до цього часу власники зазначених навчальних закладів (районні ради) повинні прийняти рішення про створення опорних шкіл та їх філій на найближчих сесіях.

Управління освіти і науки
Рівненщина навчальні заклади стали переможцями конкурсу на кращий проект розвитку опорної школи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі