Ліцеїсти Рівненського обласного ліцею вдесяте отримали винагороди за знання

80 тисяч гривень – такий преміальний фонд для юних розумників та їх вчителів. У Рівненському обласному ліцеї вдесяте меценати роздавали гроші за досягнення учнів у навчанні та позакласній роботі.

Ліцеїсти Рівненського обласного ліцею вдесяте отримали винагороди за знання, фото-1

«Щороку у цьому закладі продовжується традиція нагородження найкращих та найуспішніших учнів та їх наставників. Це спонукає ліцеїстів учитися, а педагогів – вчити»,- зауважив заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олег Пекарський.

Ліцеїсти Рівненського обласного ліцею вдесяте отримали винагороди за знання, фото-2

Цьогоріч 132 грошові премії отримали старшокласники навчального закладу. Увесь преміальний фонд - спонсорські та меценатські кошти.

Ліцеїсти Рівненського обласного ліцею вдесяте отримали винагороди за знання, фото-3

Освітяни та меценати урочисто нагородили 113 ліцеїстів (минулоріч -69).Старшокласники посіли 72 призові місця на обласному етапі олімпіад з базових дисциплін та 34 - обласному етапі конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН. Крім цього, учні здобули 8 призових місць на IV етапі Всеукраїнських олімпіад та 4 місць та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту МАН, 8 призових місць на обласному етапі Всеукраїнських турнірів, 5 призових місць на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка таМіжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. 

Ліцеїсти Рівненського обласного ліцею вдесяте отримали винагороди за знання, фото-4

Крім ліцеїстів, грошові винагороди отримали і 33 вчителя навчального закладу, не без допомоги яких діти досягли перемог.

Ліцеїсти Рівненського обласного ліцею вдесяте отримали винагороди за знання, фото-5
Управління освіти і науки
Рівненщина винагороди за знання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі