Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Мої права”

З метою формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх  самореалізації та творчому розвитку та з нагоди Дня захисту дітей, Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Мої права” (далі - Конкурс),  який проходить з 18 квітня по 03 червня 2016 року.

Інформація про умови Конкурсу розміщена на веб-сайті Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України www.krmj.org.ua.

Запрошуємо всіх бажаючих учнів загальноосвітніх навчальних закладів, приймати участь в Конкурсі. Учасником Конкурсу може стати учень загальноосвітнього навчального закладу, віком до 18 років (включно).

        Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи –  від 10 до 14 років; до старшої групи – від 14 до 18 років.

Конкурс проходить на території України з 18 квітня по 03 червня 2016 року.

Основні етапи Конкурсу:

Перший – прийом конкурсних робіт у регіонах (з 18 квітня до 13 травня 2016 року);

Другий – оцінювання конкурсних робіт регіональними експертними комісіями, відзначення переможців та урочисте нагородження переможців регіонального етапу Конкурсу та надання даних Всеукраїнському організаційному комітету (до 20 травня 2016 року);

Третій – оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнською експертною комісією (з  20 травня до 1 червня 2016 року);

Четвертий – відзначення переможців та урочисте нагородження переможців національного етапу Конкурсу (до 06 червня 2016 року).

За інформацією щодо участі можна звертатися до Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за тел. 63-40-46, 26-77-98. 

Головне територіальне управління юстиції в Рівненській обл.
РІВНЕНЩИНА,КОНКУРС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі