Після перейменування вулиць чи населених пунктів не потрібно хвилюватися за паспортні дані

Відтепер нові назви вулиць вносять до реєстрів громадян автоматично.

Українцям більше не потрібно хвилюватися за правильність їх паспортних даних після перейменування вулиць або населених пунктів.

Відтепер усі оновлення відбуватимуться в автоматичному режимі, та громадяни не муситимуть самостійно повідомляти державні органи про такі зміни.

 З 4 квітня 2016 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Відтепер «у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів» усі необхідні корективи автоматично вносяться до бази даних обліку осіб за місцем проживання.

«Порядок внесення таких змін, а також передачі інформації про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб до Єдиного державного демографічного реєстру визначаються Правилами реєстрації місця проживання та Порядком передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, що є затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207», – прокоментував юрист Українського інституту національної пам’яті Сергій Рябенко.

 Зміни до паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, вносяться лише за бажанням самого громадянами та є безкоштовними згідно з частиною 14 статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Рівненська ОДА
Рівне перейменування вулиць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі