Голова Рівненської облради говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання

У Рокитному Олександр Корнійчук говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання.

Голова Рівненської облради говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання, фото-1

20 квітня голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук з робочою поїздкою відвідав Рокитнівщину. Спільно із депутатським корпусом району та головами сільських рад Олександр Корнійчук взяв участь у проведенні засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Голова Рівненської облради говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання, фото-2


Під час роботи Олександр Корнійчук разом з головою Рокитнівської районної ради Григорієм Мінічем та іншими учасники консультативної ради, розглянули нагальні проблеми життєдіяльності району. Основними темами для обговорення стали: питання проведення адміністративної реформи, добровільне об’єднання територіальних громад району, децентралізація влади та передача владних повноважень органам місцевого самоврядування. Проте, не оминув голова обласної ради і ситуацію із видобутком бурштину-сирцю на Рівненщині.

Голова Рівненської облради говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання, фото-3


Олександр Корнійчук наголосив, що наразі необхідно зробити усе можливе для того, аби найболючіша проблема Рівненської області стала одночасно шляхом її вирішення та способом наповнення бюджету району та області.
- Єдиним реальним шляхом для виходу із кризи – є узаконення старательської діяльності. Відповідну нормативно-правову базу повинна якнайшвидше прийняти Верховна Рада України. З боку органів місцевого самоврядування та обласної ради, зокрема, ми робимо усе можливе для того, аби пришвидшити процес узаконення. Рівненська обласна рада прийняла не одне звернення і до законодавчих, і до виконавчих органів влади та провела декілька круглих столів для зниження градусу конфлікту. Діяльність ради та обласних депутатів допомогла пришвидшити процес розгляду законопроекту № 1351-1 «Про видобування та реалізацію бурштину». Наразі він уже прийнятий у першому читанні та проходить доопрацювання як в комітетах Ради так і європейських інституціях. Незважаючи на це, обласна влада й надалі робить усе можливе заради пришвидшення цього процесу, - зазначив голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Рівненська обласна рада
Рівненщина питання бурштину,реформи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі