Радниця Генштабу вивчала проблеми військових на Рівненщині

Радниця зустрілася із заступником голови Рівненської облдержадміністрації Олександром Савчуком, директором Центру АТО Валентином Пахолюком, а також рівненськими волонтерами та демобілізованими військовими.

Радниця Генштабу вивчала проблеми військових на Рівненщині (фото) - фото 1

Як розповіла Олена Вербицька, вона відвідує регіони України аби налагодити співпрацю з Генштабом для вирішення актуальних питань у ЗСУ. Також збирає інформацію про проблеми військовослужбовців та їх сімей, аби сприяти їх розв’язанню у короткі терміни.

Радниця Генштабу вивчала проблеми військових на Рівненщині (фото) - фото 2

«Моє завдання – вивчення проблем військових, які виникають від початку їх мобілізації. Вони мають знати, хто їм допоможе. Дуже часто військові пишуть про свої проблеми у соцмережах, ЗМІ. Не адресують їх у компетентні органи. Інформаційне поле наповнюється негативом як про службу в українському війську, так і загалом про Україну. А проблема так і залишається не вирішеною», - наголосила Олена Вербицька.

Радниця Генштабу вивчала проблеми військових на Рівненщині (фото) - фото 3

Також під час зустрічі йшлося про військово-патріотичне виховання дітей і молоді. Як зазначила радник Генштабу, у найближчих планах – організація зустрічей кадрових військових з дітьми та молоддю в оздоровчих таборах, в тому числі і на Рівненщині.

«Вирішення питань учасників АТО – це наше першочергове завдання. Ми тісно співпрацюємо з волонтерами, військовими, демобілізованими та членами їх сімей. При ОДА діє Центр допомоги учасникам АТО.  Важливо, що ці проблеми не залишаються поза увагою і Генштабу, бо не все ми можемо вирішити на місцях, - відмітив Олександр Савчук. – Також підтримую вашу ініціативу щодо зустрічей в оздоровчих таборах з молоддю. Ті, кого зацікавить професія військового, зможуть навчатися і на Рівненщині, в Острозі є ліцей-інтернат з військово-фізичною підготовкою».

Під час зустрічі відбулося конструктивне обговорення питань про службу за контрактом, пільги та пенсійне забезпечення військових, отримання статусу учасника АТО.

Рівненська ОДА
проблеми військових на Рівненщині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі