В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання

З метою підвищення рівня польової виучки особового складу і підрозділів, їх злагодженості під час спільних дій, а також виховання у особового складу високих морально-бойових якостей, фізичної витривалості і психологічної стійкості для виконання завдань за призначенням на одному з полігонів оперативного командування «Захід» сьогодні, 14 квітня 2016 року, проходить заключний етап бойового злагодження окремої мотострілецької бригади.

В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-1 В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-2 В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-3 В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-4

Під час проведення бригадно-тактичного навчання особовий склад освоїв основи планування бою та підготовки бригади до ведення бойових дій. Було відпрацьовано перехід бригади у наступ з висуванням з глибини, форсування водної перешкоди. Ведення штурмових та рейдових дій, відбиття контратаки противника. Захоплення визначеного рубежу та передача його підрозділам іншої бригади. Зосередження в районі відновлення боєздатності.

В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-5 В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-6 В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-7

Особовий склад бригади довів, що готовий виконувати завдання за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції.

В Рівному на полігоні проходили бригадно-тактичні навчання, фото-8
ОПЕРАТИВНЕ КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"
Рівне,навчання на полігоні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі