На Рівненщині навчається 31 переможець Всеукраїнських шкільних олімпіад

Днями завершились  Всеукраїнські учнівські олімпіади, які відбувались упродовж 2015-2016 навчального року.

73 школярі Рівненської області взяли участь у заключному етапі змагань і здобули 31 призове місце (І – 4, ІІ – 11, ІІІ – 16).

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

 

 

ПІП учасника

Назва навчального закладу

Клас

Місце

ПІП педагога

Українська мова і література

1

Богуцька Анна Володимирівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

8

І

Сосюк Наталія Володимирівна

2

Андріюк Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

10

ІІ

Бортнік Людмила Миколаївна

3

Шмендель Марта Юріївна

Здолбунівська гімназія

11

ІІ

Павловська Наталія Борисівна

4

Стрижеус Владислав Валентинович

Дубенська гімназія № 2

11

ІІІ

Ковальчук Валентина Олексіївна

Екологія

1

Мосійчук Юрій Леонідович

Новоукраїнська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Млинівського району

11

І

Прядунець Валентина Анастасіївна

2

Якимчук Антон Володимирович

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

10

ІІ

Дащук Марія Яківна

3

Бєдункова Аліна Олександрівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

9 (10)

ІІІ

Дащук Марія Яківна

Математика

1

Троцковець Давид Олександрович

Великоомелянський  навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського району

8

ІІІ

Вакуліч Марія Андріївна

Географія

1

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6

10

І

Семенюк Тетяна Федорівна

2

Паладійчук Іван-Любомир Сергійович

Рівненська гуманітарна гімназія

10

ІІ

Кукса Тамара Іванівна

3

Поліщук Дарія Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

8

ІІ

Кукса Тамара Іванівна

4

Гнатюк Світлана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Гнатюк Вікторія Володимирівна

5

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

8

ІІІ

Клигіна Валентина Іванівна

6

Тимощук Світлана Петрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія»

11

ІІІ

Трохимчук Наталія Андріївна

7

Приступа Назарій  Володимирович

Млинівська загальноосвітня  школа № 3 І–ІІІ ступенів Млинівської районної ради

11

ІІІ

Парфенюк Ольга Володимирівна

Німецька мова

1

Пилипака Дмитро Якович

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»

11

ІІІ

Янів Раїса Стратонівна

Біологія

1

Маліванчук Софія Миколаївна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» 

8

ІІ

Чуль Ольга Сергіївна

2

Іванов Роман Миколайович

Орлівська  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  Березнівського району

9

ІІ

Покотило Віра Іванівна

3

Демянюк  Ольга Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей»

10

ІІ

Бебко Ірина Миколаївна

4

Сергійчук Сергій Віталійович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

10

ІІІ

Бабік Володимир Володимирович

Англійська мова

1

Романова Марія Володимирівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» 

11

І

Боярчук Оксана Артемівна

Історія

1

Петрик Юлія Василівна

Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» 

 

11

ІІІ

Мала Людмила Миколаївна

Іспанська мова

1

Гапоченко Марія Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8

10 (11)

ІІ

Кварценюк Ярослав Петрович, Семенюк Соня Миколаївна

Економіка

1

Бутенко Олександра Олександрівна

Рівненська українська гімназія

11

ІІІ

Невірковець Вікторія Анатоліївна, Харів Богдан Ярославович

2

Леськів Михайло Ігорович

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27

9

ІІІ

Харів Богдан Ярославович

Астрономія

1

Турчин Денис Леонідович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

10

ІІІ

Бондарук Людмила Володимирівна

2

Берник Віталій Олегович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

11

ІІІ

Замлинна Тетяна Йосипівна

Трудове навчання (технології)

1

Дяконова Софія Юріївна

Володимирецький районний колегіум

11

ІІІ

Вакуліч Людмила Іванівна

Російська мова і література

1

Сініцина Олександра Євгенівна

Костопільська загальноосвітня школа № 3  І–ІІІ ступенів 

11

ІІІ

Войтюк Тетяна Валентинівна

Інформаційні технології

1

Скаржинець Дмитро Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»

10

ІІІ

Паламарчук Юрій Степанович

Фізика

1

Пестерніков Владислав Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

10

ІІ

Бондарук Людмила Володимирівна

 

Рівненська ОДА
Рівненщина,діти школи,олімпіади
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі